PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-WYKONAWCZE Pro Art KONOPKA s.c. powstało w 1989 roku we Wrocławiu. Jesteśmy firmą architektoniczną specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania oraz nadzoru nad realizacją zadań inwestycyjnych dla przedsiębiorstw prywatnych oraz instytucji publicznych. Nasz zespół tworzą doświadczeni architekci i inżynierowie różnych branż, specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych oraz aranżacji wnętrz. Dotyczy to zarówno budynków nowoprojektowanych jak i modernizowanych / przebudowywanych, w tym także objętych ochroną konserwatorską.

Przedmiotem działania naszej firmy są kompleksowe usługi związane z przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji budowlanych - od pozyskania terenu, przez proces projektowy, uzgodnienia formalno-prawne, nadzór nad realizacją, do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem inżynieryjno-konsultingowym, gwarantującym dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta. Efektem naszej dotychczasowej działalności jest wiele zrealizowanych projektów.

Celem działania naszego przedsiębiorstwa jest profesjonalna, kompletna i terminowa obsługa klienta, której potwierdzeniem są listy referencyjne.